Епілятор Nikai NK-7818
Фото 4 |
Nikai NK-7818 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nikai 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nikai.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nikai NK-7818
Усі ціни 14 →Епілятор NIKAI NK-7818 з 3 насадками | 746 грн. |
Епілятор акумуляторний 3в1 NIKAI NK-7818 ART-7622 3 насадки 2 швидкості, Б | 803 грн. |
Епілятор акумуляторний 3в1 Nikai Nк-7818 3 насадки 2 швидкості | 750 грн. |
Жіночий епілятор NIKAI 2 швидкості, суха епіляція, 3 змінні головки, 45 хв | 939 грн. |
Епілятор акумуляторний 3в1 NIKAI NK-7818 Рожевий | 776 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →