Фотоспалах Nikon Speedlight SB-R200
Nikon Speedlight SB-R200 |
|
Формально ця спалах належить до звичайного типу, проте її цілком можна віднести до розряду універсальних — завдяки можливості кріплення на об'єктив. Провідне число — 10, потужність можна регулювати вручну. Ще одна особливість — живлення від власного акумулятора; його автономність досягає 290 знімків на заряді.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nikon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nikon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nikon Speedlight SB-R200
Усі ціни 7 →Nikon SB-R200 R1C1 | 25 000 грн. |
Фотоспалах (спалах) Nikon SB-R200 (FSA90601PL) | 10 414 грн. |
Nikon SB-R200+блок керування R1C1 | 41 383 грн. |
Nikon SB-R200 (FSA90601PL) | 10 160 грн. |
Nikon SB-R200 (FSA90601PL) | 10 414 грн. |
Nikon SB-R200 (FSA90601PL) | 10 668 грн. |
Nikon Speedlight SB-R200 | 13 243 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →