Пилосос
Nilfisk Buddy II 18 (18451124)
Відео 3Фото 3 |
Nilfisk Buddy II 18 |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nilfisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nilfisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nilfisk Buddy II 18
Усі ціни 8 →Будівельний пилосос Nilfisk Buddy II 18l EU (18451124) 18451124 | 3 969 грн. |
Будівельний пилосос Nilfisk Buddy II 18l EU (18451124) | 3 959 грн. |
Будівельний пилосос Nilfisk Buddy II 18 Car Cleaner (128390151) | 5 822 грн. |
Будівельний пилосос Nilfisk Buddy II 18 Car Cleaner (128390151) 128390151 | 5 832 грн. |
Строительный пылесос Nilfisk Buddy II 18 Car Cleaner (128390151) | 5 679 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →