Охолоджувальна рідина Nissan Coolant L248 Premix 5 л (KE902-99945)
Відео 3 |
Nissan Coolant L248 Premix 5L 1 л5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nissan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nissan.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nissan Coolant L248 Premix 5 л
Антифриз NISSAN Coolant L248 Premix (5л.) KE90299945 | 1 842 грн. |
Антифриз NISSAN Coolant L248 Premix G11, зелений -38 °C, 5л (KE9029994 | 1 374 грн. |
NISSAN KE90299945 | 1 716 грн. |
Антифриз зелений 5л g11 -38°c l248 premix NISSAN, KE90299945 | 2 086 грн. |
Антифриз G11 L248 NISSAN PREMIX зелений -38 ° C, 5 л KE90299945 | 2 127 грн. |
Відеоогляди
Модификації Nissan Coolant L248 Premix
Ціни на Nissan Coolant L248 Premix |
---|---|---|---|---|
Nissan Coolant L248 Premix 1 л | від 259 грн. | 6 пропозицій | ||
Nissan Coolant L248 Premix 5 л | від 1 374 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →