Трансмісійне мастило Nissan CVT Fluid NS-3 20 л
Відео 2 | 867 грн. Купити! Олива трансмісійна синтетична NISSAN CVT NS-3, 20л (ціна за 1 L) (KLE53-00Dsvavto.uaНовий магазин (Київ) Гарантія: 12 міс. від виробника Поскаржитись |
Nissan CVT Fluid NS-3 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nissan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nissan.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Nissan CVT Fluid NS-3
Ціни на Nissan CVT Fluid NS-3 |
---|---|---|---|---|
Nissan CVT Fluid NS-3 4 л | від 2 199 грн. | 16 пропозицій | ||
Nissan CVT Fluid NS-3 5 л | від 4 396 грн. | 1 пропозиція | ||
Nissan CVT Fluid NS-3 20 л | від 867 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →