Ліхтарик Nitecore TIKI (6-1385)
Відео 1Фото 4 |
Nitecore TIKI |
|
Ліхтарик-брелок марки Nitecore представляє рішення середнього цінового сегмента. Модель примітна компактними розмірами (довжина 5.5 см) та легкою вагою (12 грам), що робить її чудовим вибором для повсякденного носіння на зв'язці ключів або в будь-якій кишені одягу. Розташована в хвостовій частині петля розширює можливості застосування, дозволяючи, наприклад, підвісити прилад і застосовувати його як кемпінговий світильник.
Ліхтарик Nitecore TIKI передбачає відразу кілька джерел світла, причому серед них крім звичайних діодів є ультрафіолетовий (UV). У відповідному додатковому режимі ультрафіолет допоможе перевіряти грошові банкноти (виявити так звані «невидимі» чорнила), виявити протікання труб тощо. В основному сценарії використання запропоновані 4 рівні яскравості з максимальним світловим потоком 300 люмен. Дальність освітлення може досягати 71 метра, а автономність – 40 годин. Також є ще один додатковий режим – світильник. Живиться модель від акумулятора ємністю 130 мАгод, який доповнений індикацією заряду та підтримує живлення через порт USB. Ще однією фішкою виступає ударостійкість корпусу та захист від вологи (відповідність стандарту IP66).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nitecore 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nitecore.
Купити Nitecore TIKI
Усі ціни 32 →Мощный мини-наключник Nitecore TIKI, с ультрафиолетом (USB-C) 6-1385С | 1 400 грн. |
Фонарь наключный Nitecore TIKI (Osram P8 LED + UV, 300 люмен, 7 режимов, U | 980 грн. |
Nitecore TIKI (6-1385) | 1 400 грн. |
Фонарь-брелок Nitecore TIKI с ультрафиолетом (6-1385) | 1 400 грн. |
Потужний міні-наключник Nitecore TIKI, з ультрафіолетом 6-1385 | 1 400 грн. |