Ліхтарик Nitecore Tini 2
Відео 37 |
Nitecore Tini 2 |
|
Компанія Nitecore представляє компактний ліхтарик-брелок, який за своїми можливостями не поступається габаритнішим конкурентам. Пристрій легко поміщається в кишені, займає мінімум місця та оснащений металевим кільцем, яке витримує навантаження до 30 кг. При цьому розробникам вдалося об'єднати компактність із високою потужністю та багатофункціональністю. Ліхтарик обладнаний двома світлодіодами, які забезпечують максимальну яскравість 500 лм і дальність освітлення 89 метрів.
Для такого невеликого пристрою це досить високі показники, що дозволяють висвітлювати великі відстані. Nitecore Tini 2 також пропонує гнучкі налаштування. Крім 5 рівнів яскравості, є 2 користувацькі режими свічення: демо з автоматичним вимкненням через 30 секунд і стандартний денний режим. Крім того, передбачено 2 режими блокування: повне з блокуванням всіх кнопок управління та напівблокування з прямим доступом до режиму турбо.
Ще однією особливістю моделі є наявність невеликого, але інформативного дисплея OLED. На ньому відображається інформація про рівень заряду, яскравість, користувальницький режим і час автономної роботи, що залишився. Також в оснащення входить вбудований літій-іонний акумулятор ємністю 280 мАгод, одного заряду якого вистачає до 60 годин автономної роботи в режимі мінімальної яскравості. Заряджається через порт USB Type-C від мережі або будь-якого іншого портативного зарядного пристрою. Незважаючи на компактність, ліхтарик досить міцний. Його корпус виконаний із алюмінієвого сплаву з анодованим покриттям. Він не боїться пилу, вологи, бруду, стійкий до корозії та витримує падіння з висоти до 1 метра.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nitecore 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nitecore.
Купити Nitecore Tini 2
Усі ціни 20 →Наключный фонарь Nitecore TINI2 6-14322black | 2 050 грн. |
Фонарь наключный Nitecore TINI 2 (2xOSRAM P8, 500 люмен, 5 режимов, USB Ty | 2 050 грн. |
Nitecore TINI 2 (6-14322black) Black | 2 050 грн. |
Фонарь-брелок Nitecore TINI 2 с LED дисплеем серый (6-14322grey) | 2 050 грн. |
Потужний наключний ліхтарик з LED дисплеєм Nitecore TINI 2 (USB Type-C), с | 2 050 грн. |