Ліхтарик Nitecore TUP (6-1344)
Відео 3Фото 12 |
Nitecore TUP |
|
Компактний та водотривкий ліхтар-брелок високої яскравості з вбудованим літій-іонним акумулятором та цифровим OLED-дисплеєм. Виробником позиціонується як модель середньої цінової категорії, призначена для широкого кола користувачів, які змушені періодично переміщатися у слабко освітлених або повністю затемнених просторах. Є однією з найпотужніших моделей таких габаритів. Завдяки скромним розмірам і невеликій вазі (53 г) цілком може використовуватися як брелок на зв'язках ключів.
Міцний алюмінієвий корпус отримав стійке покриття, сформоване методом твердого анодування. Воно має високу стійкість до утворення подряпин і тривалий час зберігає свій первісний зовнішній вигляд у найжорсткіших умовах експлуатації. Корпус ударостійкий та здатний без наслідків пережити падіння з висоти до 1 м. Портативний LED ліхтар Nitecore TUP обладнаний потужним LED-випромінювачем Cree XP-L HD V6, який може працювати у п'яти різних режимах.
Максимальний турборежим з яскравістю 1000 лм забезпечує освітлення об'єктів на вражаючій відстані до 74 м. Більш затребувані в повсякденній реальності режими високої/середньої/малої потужності гарантують яскравість 200/65/15 лм, при цьому час роботи ліхтаря становить до 3/9,5 19:00. Вбудований акумулятор Li-Ion ємністю 1200 мАгод заряджається від будь-якої стандартної смартфонної зарядки. Вбудований OLED-дисплей показує рівень заряду, поточний режим і час роботи, що залишився.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nitecore 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nitecore.
Купити Nitecore TUP
Усі ціни 15 →Сверхмощный наключный фонарь с OLED дисплеем Nitecore TUP, серый 6-1344gre | 3 150 грн. |
Фонарь наключный Nitecore TUP (Cree XP-L HD V6, 1000 люмен, 5 режимов, USB | 3 150 грн. |
Nitecore TUP (6-1344grey) сірий | 3 500 грн. |
Фонарь-брелок Nitecore TUP с OLED дисплеем серый (6-1344grey) | 3 500 грн. |
Надпотужний наключний ліхтар з OLED дисплеєм Nitecore TUP, сірий 6-1344gre | 3 500 грн. |
- 1000 лм — 15 хвилин роботи
- 200 лм — 3 години роботи
- 65 лм — 9 годин 45 хвилин роботи
- 15 лм — 19 годин роботи
- 1 лм — 70 годин роботи