Вентилятор Noctua NF-A4x10 FLX
Відео 8Фото 2 |
Noctua NF-A4x10 FLX
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 40 мм, товщина 10 мм
Оберти:до 4500 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики NF-A4x10 FLX
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Noctua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Noctua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Noctua NF-A4x10 FLX
Усі ціни 19 →Noctua NF-A4x10 FLX | 659 грн. |
Кулер для корпуса Noctua NF-A4x10 FLX | 706 грн. |
Кулер до корпусу Noctua NF-A4x10 FLX | 655 грн. |
Noctua NF-A4x10 FLX | 655 грн. |
Noctua Кулер до корпусу Noctua NF-A4x10 FLX | 655 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →