Смартфон Nokia G42 128 ГБ / 6 ГБ
Відео 8Фото 11 |
Середньобюджетний смартфон з підтримкою роботи в мобільних мережах 5G та непоганою ремонтопридатністю. Модель є спільним плодом Nokia та iFixit – на останньому сайті можна купити ремкомплекти для екрану, зарядного роз'єму або запасні акумулятори. Причому замінити ці деталі користувач має право самостійно, керуючись докладними інструкціями. Працює Nokia G42 128GB/6GB під проводом восьмиядерного чіпсету Snapdragon 480+.
Пам'яті у смартфоні передбачається 6/128 ГБ, а розширення місткості штатного сховища є окремий слот під картку microSD (обсягом до 512 ГБ). Екран пристрою має розміри по діагоналі 6.56 дюймів, транслює картинку у форматі HD+ (1600х720 пікселів), його частота оновлення збільшена до 90 Гц. Операційна система на борту гаджета "з коробки" - це Android 13. Смартфон обзавівся потрійною основною камерою 50 + 2 + 2 МП, фронталкою на 8 МП з об'єктивом у краплеподібному вирізі дисплея, бічним дактилоскопічним сканером. Акумуляторна батарея моделі ємністю 5000 мАгод підтримує процедуру прискореної зарядки провідної потужністю 20 Вт. Корпус смартфона має базовий захист від пилу та вологи за стандартом IP52.
Купити Nokia G42 128 ГБ / 6 ГБ
Усі ціни 80 →Nokia G42 5G 6/128Gb Grey | 6 499 грн. |
Смартфон Nokia G42 6/128GB Dual Sim Purple Nokia G42 6/128GB DS Purple | 5 908 грн. |
Смартфон Nokia G42 5G 6/128Gb Dual Purple (UA UCRF) | 6 499 грн. |
Смартфон Nokia G42 6/128GB Dual Sim Purple Nokia G42 6/128GB DS Purple | 6 123 грн. |
Смартфон Nokia G42 6/128GB Purple | 6 499 грн. |
Сподобався екран та наявність 90Гц, також це IPS, для когось буде перевагою;
Хороша автономність, що має можливість заміни батареї; Адекватна продуктивність, навіть PUBG добре тягне; Камери для запису відео при поганому освітленні будуть заслабкі, хоча в цілому дуже непогано справляються Давай Зацінимо: користуюся Nokia G42 128GB/6GB менше місяця |
Більш детально розповівши у відео - https://youtu.
be/B01LOICFDvA