Смартфон OPPO A58 128 ГБ / 8 ГБ
Фото 13 |
Врівноважений смартфон із рубежу мобільних пристроїв початкового рівня та середнього класу. Модель має великий IPS-екран калібру 6.72 дюймів по діагоналі, який відображає картинку в роздільній здатності Full HD+ (2400х1080 пікселів) і має частоту оновлення 90 Гц. По центру верхнього сегмента дисплея видніється острівний отвір, куди помістили об'єктив 8 МП селфі-камери. Тильний фотомодуль у смартфоні двокомпонентний – 50 + 2 МП.
Роботою гаджета заправляє восьмиядерний чіпсет MediaTek Helio G85, що підкріплюється 8 ГБ оперативної пам'яті LPDDR4x та внутрішнім сховищам даних на 128 ГБ. «Тяжкі» програми смартфон буде тягнути слабо, проте для комфортного вирішення повсякденних завдань сил у його апаратної платформи цілком достатньо. Окремим рядком необхідно відзначити наявність у OPPO A58 128GB/8GB слота розширення під картку microSD, що розміщується окремо від двох посадкових місць під SIM. Автономне живлення смартфона налагоджено від акумулятора ємністю 5000 мАгод з підтримкою функції швидкого заряджання дроту потужністю 33 Вт (з нуля до 56 % за 30 хв.). У навантаження модель отримала бічний дактилоскопічний сканер і NFC-чип.
Купити OPPO A58 128 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 90 →OPPO A58 8/128 Dazzling Green (CPH2577) | 6 999 грн. |
Смартфон Oppo A58 8/128GB Dual Sim Glowing Black A58 8/128GB Glowing Black | 6 999 грн. |
Смартфон OPPO A58 8/128GB Black | 6 999 грн. |
Смартфон Oppo A58 8/128GB Glowing Black (UA UCRF) | 6 789 грн. |
Смартфон OPPO A58 8/128GB Dazzling Green | 6 398 грн. |
Гарний смартфон за свою ціну, працює швидко без нарікань, купували батьку він дуже задоволений. стерео звук,і повна комплектація зарядний блок йшов у комплекті. не має чохла в комплекті madmax96 Иванюк: користуюся OPPO A58 128GB/6GB кілька місяців |
Купили для батька, до цього був самсунг, батько в захваті від цієї моделі, подобається звук, бо людина старша, тому мамі також будемо шукати смартфон даної фірми Звук, дисплей, швидкість заряджання Поки не виявив Володимир Jolik: користуюся OPPO A58 128GB/6GB кілька місяців |
Нормальний телефон за свої гроші Гарна батарея
Великий дисплей Камера Владимир: користуюся OPPO A58 128GB/6GB кілька місяців |
Модификації OPPO A58
Ціни на OPPO A58 |
---|---|---|---|---|
OPPO A58 128 ГБ / 6 ГБ | від 5 688 грн. | 77 пропозицій | ||
OPPO A58 128 ГБ / 8 ГБ | від 6 101 грн. | 91 пропозиція |