Протеїн Nosorog Whey 1 кг
Nosorog Whey 1 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nosorog 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nosorog.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nosorog Whey 1 кг
Усі ціни 66 →Протеїн Nosorog Nutrition Premium Whey 1000 g /33 servings/ натуральний | 866 грн. |
Протеин Nosorog Nutrition Premium Whey 1000 g /33 servings/ натуральный | 896 грн. |
Протеин Nosorog Premium Whey, 1 кг Без вкуса CN8323-1 | 985 грн. |
Протеїн Nosorig Nutrition Whey Protein 1 кг | 740 грн. |
Протеин Nosorog Whey, 1 кг Банан CN8324-1 | 885 грн. |
ще 20 пропозицій
Чудовий протеїн за таку ціну! Хороше співвідношення білка та вуглеводів для набору маси Може хтось любить більш насичений смак, тому здасться слабкий смак. Але для здоров'я краще взагалі без смаку, тому це такий собі недолік, що слабкий смак. Навпаки хімії менше за всяку. користуюся Nosorog Whey 1 kg більше року |
Показано 1 з 3 відгуків
ще 2 відгуки
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →