Поверхневий насос Nowa JET 850-5050 (148872)
Фото 7 |
Nowa JET 850-5050 відцентровийежектор |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nowa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nowa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nowa JET 850-5050
Усі ціни 10 →Насос поверхневий струминний NOWA JET 850-5050 148872 | 2 765 грн. |
Насос поверхностный струйный Nowa Jet 850-5050 | 3 337 грн. |
Nowa Nowa JET 850-5050 | 3 340 грн. |
Насос поверхневий струменевий NOWA JET 850-5050 (148872) | 3 340 грн. |
Насос струменевий Nowa JET 850-5050 148872 | 2 822 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →