Поверхневий насос Nowa JY 1100-5060 (148878)
Фото 7 |
Nowa JY 1100-5060 відцентровийежектор |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nowa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nowa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nowa JY 1100-5060
Усі ціни 8 →Насос поверхневий струминний NOWA JY 1100-5060 148878 | 3 092 грн. |
Nowa Nowa JY 1100-5060 | 3 212 грн. |
Насос поверхневий струменевий NOWA JY 1100-5060 (148875) | 3 735 грн. |
Насос струменевий Nowa JY 1100-5060 148878 | 3 212 грн. |
Поверхневий відцентровий насос Nowa JY 1100-5060 (148878) | 3 735 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →