Компресор Nowa KBN 220-50 50 л (148182)
Відео 1Фото 4 |
Nowa KBN 220-50 24 л50 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nowa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nowa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nowa KBN 220-50 50 л
Усі ціни 9 →Компресор NOWA KBN 220-50 148182 | 5 486 грн. |
Компресор повітряний 1500Вт kbn 220-50 50л. 8бар тмnowa | 6 394 грн. |
Компресор NOWA KBN 220-50 (148182) | 5 950 грн. |
Компресор Nowa KBN 220-50 114084 | 5 058 грн. |
Компресор NOWA KBN 220-50 | 5 500 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Nowa KBN 220-50
Ціни на Nowa KBN 220-50 |
---|---|---|---|---|
Nowa KBN 220-24 24 л | від 4 249 грн. | 10 пропозицій | ||
Nowa KBN 220-50 50 л | від 5 058 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →