Світильник Nowodvorski Triangles 8142
Фото 4 |
Nowodvorski Triangles 8142 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nowodvorski 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nowodvorski.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nowodvorski Triangles 8142
Усі ціни 6 →Світильник вуличний Nowodvorski 8142 Triangles Led 2x5W 3000K 700Lm IP54 | 2 300 грн. |
Вуличний світильник Nowodvorski NW-8142 Triangles led | 2 299 грн. |
Вуличний світильник Nowodvorski TRIANGLES LED CN (8142) | 2 471 грн. |
Світильник зовнішній Nowodvorski 8142 TRIANGLES LED 2x5W 3000K чорний IP54 | 2 299 грн. |
Світильник вуличний Nowodvorski 8142 Triangles LED 2x5W 3000K 700Lm IP54 B | 2 299 грн. |
Вуличний світильник Nowodvorski 8142 Triangles led | 2 299 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →