Корм для кішок Nutram S5 Sound Balanced Wellness Adult/Senior 5.4 kg
Nutram S5 Sound Balanced Wellness Adult/Senior 5.4 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nutram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nutram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nutram S5 Sound Balanced Wellness Adult/Senior 5.4 kg
Сухий корм для кошенят Nutram Sound Bw Kitten з куркою та лососем 5.4 кг (Тип: Сухой корм / Вік: Котята / Порода: Все породы / Клас: Холистик / Вага упаковки: 5.4 кг / Основні інгредієнти: Лосось, Курица Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Поскаржитись | 2 733 грн. |
Корм Nutram S1 Sound Balanced Wellness Kitten сухий для кошенят 5.4 кгПовнораціонний сухий корм з підвищеним вмістом білків і жирів для кошенят. Забезпечує улюбленця всіма необхідними вітамінами, мінералами та поживними речовинами для правильного розвитку його організму, що росте. Максимально наближений до натурального раціону молодих котів, які живуть в природних умовах Чому варто придбати? Являє собою цілісний,... щемультикорисний раціон з куркою і лососем, зміцнює здоров'я Вашого улюбленця з перших місяців його життя Містить достатню кількість Омега-3 жирної кислоти ДГК, завдяки чому стимулюється правильний розвиток мозку, формується імунна система, а також забезпечується здоров'я шкіри і шерсті улюбленця Включає в себе необхідний набір амінокислот, в тому числі метіонін і таурин, які сприяють міцній мускулатурі і гострому зору кошеняти Збагачений сильним антиоксидантним комплексом, що складається з вітамінів А, Е, С, D3, бета-каротину, лютеїну і селену, які захищають організм, що росте від небажаних захворювань З додаванням подорожника, лляного насіння і гороху, які м'яко стимулюють здорову активність кишечнику тварини Журавлина і насіння селери є ефективним сечогінним, завдяки їм підтримуються рівні рН і золи в сечі, гарантуючи улюбленцю здорову сечостатеву систему Природні антисептики ромашка, куркума та імбир піклуються про те, щоб Ваше кошеня не страждало газами, набряками або спазмами живота Високий вміст натуральної клітковини допомагає зробити перехід з материнського молока на сухий корм більш легким Також підходить для вагітних кішок, годуючих кішок і котів з високими потребами в додатковій енергії Холістик рецептура: не містить пшеницю, кукурудзу, картоплю чи сою. Типовий аналіз Компонент Вміст білки 34% жири 18% зола 7,2% клітковина 4,5% вологість 10% калорійність 382 ккал/100гр кальцій 1,1% фосфор 0,95% магній 0,11% Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Поскаржитись | 2 677 грн. |
Корм холистик NUTRAM Sound Balanced Wellness Kitten 5.4 кг для котят всех | 1 912 грн. | Продавець: GZoo |
Серія Nutram Sound
від 3 135 грн.
сухий корм, 11.4 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: курка, злаки, жири, овочі, фрукти, трави, клас: холістик
від 256 грн.
сухий корм, 0.34 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка, лосось, злаки, жири, овочі, фрукти, трави, холістик
від 4 175 грн.
сухий корм, 20 кг, порода: великі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, в составе: курка, злаки, овочі, лосось, жири, яйця, фрукти, клас: холістик
від 233 грн.
сухий корм, 0.34 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: курка, лосось, овочі, злаки, жири, фрукти, суперпреміум
від 3 050 грн.
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, вік: цуценята, призначення: повсякденний, для імунної системи, в составе: курка, злаки, овочі, лосось, жири, яйця, фрукти, клас: холістик
від 1 912 грн.
сухий корм, 5.4 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка, лосось, злаки, жири, овочі, фрукти, трави, холістик
від 228 грн.
сухий корм, 0.32 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка, злаки, овочі, яйця, жири, фрукти, трави, клас: холістик
від 722 грн.
сухий корм, 1.13 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка, лосось, злаки, жири, овочі, фрукти, трави, холістик
від 903 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: ягня, злаки, курка, овочі, жири, фрукти, трави, клас: холістик
від 670 грн.
сухий корм, 1.13 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: курка, лосось, овочі, злаки, жири, фрукти, суперпреміум
від 3 325 грн.
сухий корм, 11.4 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: ягня, злаки, курка, овочі, жири, фрукти, трави, клас: холістик
від 3 830 грн.
сухий корм, 20 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка, злаки, овочі, жири, яйця, лосось, фрукти, трави, клас: холістик
від 3 579 грн.
сухий корм, 11.4 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка, злаки, овочі, жири, яйця, лосось, фрукти, трави, клас: холістик
від 246 грн.
сухий корм, 0.3 кг, порода: малі, середні, вік: цуценята, призначення: повсякденний, для імунної системи, в составе: курка, злаки, овочі, лосось, жири, яйця, фрукти, клас: холістик
від 3 999 грн.
сухий корм, 20 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: ягня, злаки, курка, овочі, жири, фрукти, трави, клас: холістик
від 839 грн.
сухий корм, 2.72 кг, порода: малі, середні, вік: цуценята, призначення: повсякденний, для імунної системи, в составе: курка, злаки, овочі, лосось, жири, яйця, фрукти, клас: холістик
від 817 грн.
сухий корм, 2.72 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: курка, злаки, жири, овочі, фрукти, трави, клас: холістик
від 4 405 грн.
сухий корм, 20 кг, порода: малі, середні, вік: цуценята, призначення: повсякденний, для імунної системи, в составе: курка, злаки, овочі, лосось, жири, яйця, фрукти, клас: холістик
від 4 750 грн.
сухий корм, 20 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: курка, злаки, жири, овочі, фрукти, трави, клас: холістик
від 5 149 грн.
сухий корм, 20 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка, злаки, овочі, яйця, жири, фрукти, трави, клас: холістик
Модификації Nutram
Ціни на Nutram |
---|---|---|---|---|
Nutram S1 Sound Balanced Wellness 340 g | від 256 грн. | 1 пропозиція | ||
Nutram S1 Sound Balanced Wellness 1.13 kg | від 722 грн. | 3 пропозиції | ||
Nutram S5 Sound Balanced Wellness Adult/Senior 5.4 kg | від 1 912 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 638 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: лосось, курка, кукурудза, рис, преміум
від 690 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 2 490 грн.
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: гіпоалергенний, в составе: качка, курка, суперпреміум
від 135 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: лосось, білок, злаки, тваринний жир, яєчний порошок, вітаміни, суперпреміум
від 2 888 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: кролик, рис, овочі, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 879 грн.
сухий корм, 11 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо, субпродукти, борошно кролика, злаки, жир, печінка, олія, економ
від 530 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, турбота про зуби, від ожиріння, для нирок, в составе: індичка 20%, білок, злаки, жири, суперпреміум
від 2 440 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, в составе: качка, індичка, яловичина, овочі, трави, злаки, вітаміни, мінерали, преміум
від 472 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, від ожиріння, для імунної системи, для суглобів, для нирок, в составе: курка (21%), рис (16%), злаки, вітаміни, суперпреміум
від 899 грн.
сухий корм, 3 кг, вік: дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: лосось (20%), рис (16%), овочі, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 2 684 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: курка (20%), рис (14%), протеїни, злаки, яйця, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 177 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, турбота про зуби, для нирок, в составе: злаки, м'ясо, риба, субпродукти, овочі, білок, жири та олії, економ