Іригатор Oclean W10
Відео 16Фото 32 |
Oclean W10 2022 ріктаймер |
|
Практичний портативний персональний іригатор з акумуляторним живленням для ефективного очищення міжзубних проміжків та ротової порожнини. На відміну від великих стаціонарних моделей має набагато компактніші розміри та помірну вагу. Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2022 зі стандартним набором функцій та елегантним дизайном водонепроникного корпусу, виготовленого з міцного ABS-пластику.
На відміну від класичних ручних та електричних зубних щіток, іригатор Xiaomi Oclean W10 дозволяє виконати повністю безконтактне очищення, що не має абразивного впливу на емаль. Струмінь води товщиною всього 0,6 мм під великим надлишковим тиском (до 8 атм) не тільки якісно очищає міжзубні проміжки, але і знімає м'який зубний наліт, а також виконує якісний масаж ясен і язика.
Завдяки такій комплексній дії, прилад є ефективним лікувально-профілактичним засобом при запальних захворюваннях ясен та проблемами з їхньою кровоточивістю. Пристрій формує струмінь води з частотою пульсацій 1400 Гц, який може подаватися під різним тиском та з різним ритмом пульсацій. Комплектується чотирма насадками: стандартною струминною, ортодонтичною, пародонтологічною та насадкою для чищення язика. Енергії акумулятором вистачить на 30 год, а зарядити іригатор можна від ЗП через порт USB-C.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oclean 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oclean.
Купити Oclean W10
Усі ціни 31 →Іригатор Oclean W10 Pink | 2 599 грн. |
Ирригатор Oclean W10 Green 6970810552997 | 2 399 грн. |
Іригатор Oclean W10 Green | 2 389 грн. |
Іригатор Oclean W10 Pink (6970810552980) 6970810552980 | 2 399 грн. |
Ирригатор Oclean W10 Pink (6970810552980) | 2 399 грн. |