Електрична зубна щітка Oclean X Pro Digital
Відео 2Фото 20 |
Oclean X Pro Digital |
|
Електрична зубна щітка суббренду Xiaomi Oclean пропонує покупцеві гарне співвідношення ціни та якості: за не надто високу ціну ви отримуєте розумний пристрій, який навчить правильно та безпечно чистити зуби. Щітка виконана в стилі мінімалізму, але доступна в кількох цікавих кольорах. Корпус має водозахист класу IРХ7 - це означає, що ви можете спокійно чистити зуби в душі та у ванній кімнаті.
Усередині встановлений потужний безщітковий двигун Maglev, який передає вібрації кінчику кожного волокна щітки. В результаті робота мотора створює суміш води, зубної пасти та слини – мікропухирці, які потрапляють у важкодоступні місця та ретельно очищають їх від залишків їжі, зубного нальоту та інших забруднень. На окрему увагу заслуговують гнучкі налаштування, адже виробник додав цілих 32 рівня потужності.
А ось основних режимів тут три: щоденне чищення, делікатне чищення та персональний режим. Але все ж таки головною особливістю Xiaomi Oclean X Pro Digital є її розумні функції. Модель оснащена 6-осьовим гіроскопом, який сканує ротову порожнину в режимі реального часу, розділяючи її на 8 зон, розпізнає ваші звички чищення зубів і відображає результати на дисплеї. При цьому враховується тривалість процесу (за цим простежить таймер) та сила натискання на щітку, яку контролює спеціальний датчик.
Якщо чистка була неефективною, на дисплеї з'являться пропущені ділянки, а система запропонує продовжити сеанс і очистити їх. Крім цього, пристрій можна підключити до смартфону, щоб у фірмовому додатку контролювати процес, бачити свої досягнення та отримувати корисні рекомендації. Працює щітка від вбудованого акумулятора, одного заряду якого вистачає на 30 днів автономної роботи. У комплектацію входять компактна підставка для бездротової зарядки, кріплення на стіну та дві насадки із щетинками DuPont: стандартна та для делікатного чищення, обидві з гумовою поверхнею для очищення язика.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oclean 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oclean.
Купити Oclean X Pro Digital
Усі ціни 74 →Електрична зубна щітка Oclean X Pro Digital Electric Toothbrush Champagne | 3 058 грн. |
Электрическая зубная щетка Oclean X Pro Digital Champagne Gold 69708105525 | 2 799 грн. |
Електрична зубна щітка Oclean X Pro Digital Electric Toothbrush Glamour Pu | 2 789 грн. |
Розумна зубна електрощітка Oclean X Pro Digital Electric Toothbrush Champa | 2 799 грн. |
Набор умных зубных электрощеток Oclean X Pro Digital - Champagne Gold | 3 799 грн. |