Електрична зубна щітка Oclean X Ultra S
Відео 7Фото 25 |
Oclean X Ultra S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Oclean X Ultra S
Усі ціни 14 →Електрична зубна щітка Oclean X Ultra S Electric Toothbrush Green | 5 489 грн. |
Электрическая зубная щетка Oclean X Ultra Set Black 6970810553499 | 5 499 грн. |
Розумна зубна електрощітка Oclean X Ultra Set Black (OLED) (6970810553499) | 5 499 грн. |
Электрическая зубная щетка Oclean X Ultra Set Electric Toothbrush (Green) | 5 499 грн. |
Oclean X Ultra Set Black (6970810553499) 6970810553499 | 5 499 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →