Окуляри віртуальної реальності Oculus Quest 2 128 Gb
Відео 49Фото 10 |
Oculus Quest 2 128 Gb |
|
Повністю автономна гарнітура віртуальної реальності Oculus Quest 2-го поклоніння для захоплюючих інтерактивних розваг та ефективної роботи. Позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії 2021 року. Є середньою моделлю лінійки Oculus Quest 2, що включає аналогічні пристрої, що відрізняються об'ємом вбудованої постійної пам'яті для ігор і додатків (64/128/256 Гб).
На відміну від більшості VR-пристроїв, що використовують обчислювальні потужності ігрових персональних комп'ютерів, консолей або смартфонів, ця модель є повністю самостійним гаджетом, що включає все необхідне (SoC, Wi-Fi і активну систему охолодження). Якщо ж користувач захоче розширити можливості гарнітури віртуальної реальності за рахунок додаткового контенту, то можна підключити його до ПК за допомогою швидкодіючого бездротового інтерфейсу Wi-Fi 6. регулювання міжзірочної відстані, рядом сенсорів та датчиків, у тому числі і декількома оптичними камерами. Камери використовуються в режимі прозорості для налаштування допустимих меж ігрової зони, а також як камер-джерел для доповненої реальності. Автономність цієї моделі становить від 2 до 3 год. і її можна розширити за допомогою аксесуару Quest 2 Elite Strap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oculus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oculus.
Купити Oculus Quest 2 128 Gb
Усі ціни 40 →Окуляри віртуальної реальності Oculus Quest 2 128 Gb | 12 499 грн. |
Окуляри віртуальної реальності Oculus Quest 2 128 GB | 12 911 грн. |
Окуляри віртуальної реальності Oculus Quest 2 128Gb (OCULUSQ2128) | 14 723 грн. |
Oculus Quest 2 128 Gb | 12 489 грн. |
Окуляри віртуальної реальності Oculus Quest 2 128 Gb | 12 758 грн. |
0 2 0 9 |
Дуже добре для перегляду висококультурного контенту у ванні Бездротове підключення
Заряд Автономність Мало контенту |
Вр непоганий але графіка так собі для зручної гри потрібно докуповувати кріплення на голову і ремінці для джойстиків. Автономність
Портативність Дорогі ціни в будованому магазині
Швидко запітніють лінзи pro bro: користуюся Oculus Quest 2 128 Gb менше місяця |
Гарний вр Бездротове підключення + може працювати без пк + графіка та герцьовка і точто не треба ставити камери по всьому будинку швидко розряджаються контролери та ще ціна ігор Flap4er: користуюся Oculus Quest 2 128 Gb кілька місяців |
Модификації Oculus Quest 2 128 Gb
Ціни на Oculus Quest 2 128 Gb |
---|---|---|---|---|
Oculus Quest 2 64 Gb | від 16 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Oculus Quest 2 128 Gb | від 12 225 грн. | 40 пропозицій | ||
Oculus Quest 2 256 Gb | від 14 509 грн. | 35 пропозицій |