Душовий набір Hansgrohe Crometta Vario EcoSmart 26538400
Фото 3 |
Hansgrohe Crometta Vario EcoSmart 26538400 |
|
Перемикання типів струменя з допомогою обертового душового диска. Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean). Утримувач ручного душу регулюється в межах 45°
Настінні хромовані кріплення з пластику. З боку душа є упорний підшипник, який запобігає перекручуванню душового шланга
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Crometta Vario EcoSmart 26538400
Душові гарнітури HANSGROHE CROMETTA VARIO ECOSMART 90 СМ 26538400 | 3 246 грн. |
Душовий гарнітур Hansgrohe Crometta Vario EcoSmart (26538400) 26538400 | 3 311 грн. |
Hansgrohe Душовий набір Crometta Vario 0.90 м білий/хромований EcoSmart 9 | 3 246 грн. |
ДУШЕВОЙ ГАРНИТУР HANSGROHE CROMETTA VARIO ECOSMART 90 СМ 26538400 | 3 246 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →