OnePlus Bullets Type-C
Відео 22 |
OnePlus Bullets Type-C 2021 рікUSB C |
|
OnePlus Bullets Type-C є представником виду провідних вакуумних навушників. Ця модель відноситься до середнього цінового сегменту і розрахована на олдскульних користувачів, для яких якість звучання навушників пріоритетніша, ніж підключення по Bluetooh, алгоритмічний шумодав або кейс з бездротовою зарядкою. Однак це все ж таки не зовсім звичайні дротяні навушники. У них використовується Hi-Res ЦАП для внутрішньої обробки сигналу, а 9-мм динаміки оснащені високоякісною плівковою діафрагмою. Цей ансамбль звучить досить цікаво, особливо добре йому вдається динаміка басів і опрацювання середньої смуги. Щоб повною мірою реалізувати внутрішню цифрову обробку в навушниках замість звичайного аудіошнура використовується кабель USB-C. У комплекті йде виносний пульт з можливістю регулювати гучність, керувати плеєром та відповідати на дзвінки без смартфона з кишені.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OnePlus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OnePlus.
Купити OnePlus Bullets Type-C
Усі ціни 8 →OnePlus Type-C Bullets Earphones Black | 1 530 грн. |
OnePlus Type-C Bullets Earphones Black | 1 684 грн. |
OnePlus Type-C Bullets Earphones Black 98209 | 1 459 грн. |
Навушники із мікрофоном OnePlus Type-C Bullets Earphones Black | 1 530 грн. |
Навушники з мікрофоном OnePlus Type-C Bullets Earphones Black | 1 687 грн. |