Навушники
SMS Audio BioSport In-Ear
Фото 5 |
SMS Audio BioSport In-Ear |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SMS Audio BioSport In-Ear
SMS Audio BioSport | 2 202 грн. |
Навушники SMS Audio BioSport Black/Gray | 2 021 грн. |
SMS Audio BioSport Black Blue STH0016163 | 1 999 грн. |
Дротові навушники SMS Audio BioSport | 2 457 грн. |
Додаткові функції і можливості навушників SMS Audio BioSport In-Ear:
- Відстеження серцевих ритмів (при використанні з додатком RunKeeper)
- Змінні силіконові насадки різних розмірів в комплекті
РекомендуємоПорівняти в таблиці →