Велозамок / блокатор OnGuard Bulldog STD #8010
OnGuard Bulldog STD #8010 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OnGuard 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OnGuard.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OnGuard Bulldog STD #8010
Замок U-образный ONGUARD BULLDOG STD 8010 Скоба 115 x 230мм, толщина 13мм | 821 грн. |
OnGuard Bulldog Std розмір скоби 115x230мм, товщина 13мм, з підсвічуванням | 821 грн. |
OnGuard Bulldog Std размер скобы 115x230мм, толщина 13мм, с подсветкой (LC | 821 грн. |
Замок U-образный ONGUARD Bulldog STD | 1 026 грн. |
Замок OnGuard Bulldog STD 115 х 230 x 13 мм Black (LCK-33-09) | 821 грн. |
Надійність, якість, приємний зовнішній вигляд Вага Віктор С.: користуюся OnGuard Bulldog STD #8010 кілька місяців |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Другим критерієм були габарити скоби, брав побільше з розрахунком, щоб на випадок чого великий дружини теж пристебнути замість зі своїм, перевіряв уже - вистачає. Серцевина замку захована під шторкою від дощу, сам замок закривається плавно без ривків, у комплекті було 4 звичайні ключі і один з підсвічуванням, але він величезний і не зручний взагалі, а той дрібний на основну зв'язку з ключами можна додати і забути. Єдиний мінус, звичайно, це вага, їм завжди потрібно платити за надійність і якість. У комплекті було кріплення замка до рами, але я свій вожу в рюкзаку, на великому люблю мнімалізм щоб нічого зайвого взагалі. У рюкзаку не особливо відчутний, замок зважував сам - 1050 грам. Поки що все подобається, рекомендую.