Велозамок / блокатор OnGuard Doberman #8031
OnGuard Doberman #8031 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OnGuard 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OnGuard.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OnGuard Doberman #8031
Усі ціни 7 →Замок ONGUARD DOBERMAN 8031 Трос 185см х 12мм LCK-37-02 | 528 грн. |
OnGuard Doberman Кодовий на 4 цифри Спіральний трос 185см х 12мм (LCK-37-0 | 661 грн. |
OnGuard Doberman Кодовый на 4 цифры Спиральный трос 185см х 12мм (LCK-37-0 | 661 грн. |
OnGuard Замок кодовый ONGUARD DOBERMAN, трос 185 см х 12 мм black LCK-37-0 | 660 грн. |
Замок OnGuard Doberman 1850 х 12 мм Black (LCK-37-02) | 660 грн. |
Велозамок кодовий Onguard 8031 DOBERMAN 185см х 12мм Black | 720 грн. |
Велозамок кодовий Onguard 8031L DOBERMAN 240см х 12мм Black | 872 грн. |
Додаткові функції і можливості велозамка / блокатора OnGuard Doberman #8031:
- Ступінь захисту – 40
РекомендуємоПорівняти в таблиці →