Велокомп'ютер / спідометр ONRIDE Pilot 16
ONRIDE Pilot 16
Тип:дротовий
Дисплей:2 рядковий, з підсвіткою
Статистика:швидкість
Повідомлення про тих. огляд велосипеда.
Всі характеристики
Характеристики Pilot 16
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ONRIDE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ONRIDE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ONRIDE Pilot 16
Onride Велосипедный компьютер ONRIDE Pilot 16, проводной 6936116100461 | 550 грн. |
Велосипедний комп'ютер ONRIDE Pilot 16 | 650 грн. |
Велокомп'ютер Onride Pilot 16 (1085-6936116100461) | 550 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →