Каталог   /   Спорт і активний відпочинок   /   Велосипеди та аксесуари   /   Аксесуари до велосипедів   /   Велокомп'ютери й спідометри   /   ONRIDE

Велокомп'ютер / спідометр ONRIDE Play 21

Фото - Велокомп'ютер / спідометр ONRIDE Play 21
ONRIDE Play 21
Тип:дротовий
Дисплей:4 рядковий, з підсвіткою
Статистика:швидкість
Всі характеристики
Характеристики Play 21
Основні параметри
Типдротовий
Даніпоточна швидкість
середня швидкість
максимальна швидкість
співвідношення поточна/середня швидкість
поточна пройдена дистанція
загальна пройдена дистанція
поточний час в дорозі
загальний час в дорозі
Дисплей
Колірністьмонохромний
Кількість рядків4
підсвічування
Додаткові функції
Функціїавтоматичний старт-стоп
годинник
таймер і секундомір
рівень заряду батареї
Інше
Захист від вологиIPX6
Джерело живленнябатарея
Матеріал корпусапластик
Дата додавання на E-Katalogтравень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ONRIDE 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ONRIDE.
Велокомп'ютери: відповіді на часті питанняСекрети вибору велокомп'ютера, що дає можливість проводити комплексний моніторинг поїздок та зміцнити здоров'я користувача

Купити ONRIDE Play 21

Onride Велокомп'ютер ONRIDE Play 21, 21 функція, дротовий, чорний 6936116100822

Функції: - підсвічування - поточна швидкість - загальна дистанція - дистанція подорожі - максимальна швидкість... ще- Середня швидкість - час в дорозі - порівняння швидкості - Повідомлення про сервіс - температура - індикація низького заряду - пам'ять - таймер - витрати калорій - спалювання жиру - 2 розміри коліс - Автовимкнення - формат швидкості км/год, миль/година - Налаштування розміру колеса - Налаштування загальної дистанції - формат часу 12/24 Тип: провідний Захист від вологи: IPX6
Lisoped.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
930 грн.

Велокомп'ютер дротовий ONRIDE Play 21 чорний, 21 функцій

Маркетплейс: Rozetka.ua  ASB З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
960 грн.

Велокомп'ютер ONRIDE Play 21, 21 функція, дротовий, чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  FixBC З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 195 грн.

Велокомп'ютер ONRIDE Play 21. 21 функція. дротовий. чорний. Підсвітка.

Маркетплейс: Rozetka.ua  ТерраБайк З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
950 грн.

Велокомп'ютер Onride Play 21 21 функція дротовий (1085-6936116100822)

Маркетплейс: Rozetka.ua  TI TRAVEL MARKET З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 023 грн.

Динаміка цін на ONRIDE Play 21