Смартфон OPPO Reno7 Lite 128 ГБ / 8 ГБ
Відео 26Фото 9 |
OPPO Reno7 Lite 128 ГБ / 8 ГБ
Екран:6.43 ", 2400x1080 (20:9), 409 ppi, 60 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Snapdragon 695 5G
Камера:3 модулі, 64 МП, макро
Акумулятор:4500 мАгод
Вага:173 г
Підсвічування навколо камери (декоративне світло + повідомлення)
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити OPPO Reno7 Lite 128 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 31 →Смартфон Oppo Reno 7 Lite 5G 8/128GB RainbowДисплей: 6.43 "AMOLED (1080x2400 точок) / 409 ppi / Процесор: Qualcomm SM6375 Snapdragon 695 5G (6 nm) Octa-core (2x2.2 GHz K... щеryo 660 Gold & 6x1.7 GHz Kryo 660 Silver) / Оперативна пам'ять: 8 ГБ / Вбудована пам'ять: 128 ГБ / Слот для карт пам'яті: microSDXC / Камера: Потрійна 64 Мп (f/1.7) + 2 Мп (f/2.4) + 2 Мп (f/2.4) / LED спалах / автофокус / Фронтальна 16 Мп (f/2.4) / Комунікації: USB Type-C 2.0 / Bluetooth 5.1, A2DP, LE, aptX HD / Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot / GPS (A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS) / NFC / Батарея: 4500 мАг / Вага: 173 г / Операційна система: Android 11, ColorOS 12 / Кількість SIM-карт: 2 / Тип SIM-карти: Nano-SIM / Рік випуску: 2022 Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Поскаржитись | 11 031 грн. |
Oppo OPPO Reno7 Lite 5G 8/128GB Champagne SilverСмартфон SIM + SIM або картка пам'яті екран: 6,43" AMOLED 2400x1080 вбудована пам'ять: 128 ГБ оперативна пам'ять: 8 ГБ процес... щеор: Qualcomm Snapdragon 695 ОС: Android 11 камера: 64 (f/1.7, ширококутна) + 2 (f/3.3, макрооб'єктив) + 2 (f/2.4, сенсор глибини) Мп колір: градієнт NFC: + . Kvshop.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 10 558 грн. |
Смартфон Oppo Reno 7 Lite 5G 8/128GB RainbowДисплей: 6.43" AMOLED (1080x2400 точек) / 409 ppi / Процессор: Qualcomm SM6375 Snapdragon 695 5G (6 nm) Octa-core (2x2.2 GHz... щеKryo 660 Gold & 6x1.7 GHz Kryo 660 Silver) / Оперативная память: 8 ГБ / Встроенная память: 128 ГБ / Слот для карт памяти: microSDXC / Камера: Тройная 64 Мп (f/1.7) + 2 Мп ( f/2.4) + 2 Мп (f/2.4) / LED вспышка / автофокус / Фронтальная 16 Мп (f/2.4) / Коммуникации: USB Type-C 2.0 / Bluetooth 5.1, A2DP, LE, aptX HD / Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot / GPS (A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS) / NFC / Батарея: 4500 мАч / Вес: 173 г / Операционная система: Android 11, ColorOS 12 / Количество SIM-карт: 2 / Тип SIM-карты: Nano-SIM / Год выпуска: 2022 ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись | 10 834 грн. |
Oppo Reno 7 Lite 5G 8/128GB Champagne Silver MJ-057615 | 11 299 грн. |
Смартфон Oppo Reno7 Lite 5G 8/128GB Champagne Silver (Global Version)Розстрочка 0% АльфаБанк. Оплата частинами від ПриватБанк і Monobank. Швидка доставка. TouchЗ нами 5 років (Дніпро) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 10 319 грн. |
ще 20 пропозицій
Серія OPPO Reno (топ)Порівняти в таблиці →
від 7 740 грн.
6.43 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 100 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 180 г
від 13 826 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 3 модулі, 64 МП, + 32 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 6, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 185 г
від 13 669 грн.
5G, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 177 г
від 8 015 грн.
6.43 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 64 МП, Wi-Fi 6, NFC, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 175 г
від 16 199 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 32 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4600 мАгод, 185 г
від 16 649 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8100-Max, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 183 г, ультратонкий
від 7 778 грн.
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 10.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 765G, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, зарядка: fast charge, 4000 мАгод, 161 г
від 8 900 грн.
5G, 6.4 ", 411 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 900, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4300 мАгод, 182 г
від 4 680 грн.
6.43 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P95, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 4015 мАгод, 164 г, ультратонкий
від 10 049 грн.
5G, 6.43 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, Wi-Fi 6, NFC, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 173 г
від 8 549 грн.
5G, 6.43 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 800U, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 4310 мАгод, 173 г
від 19 049 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.5 ", 402 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 870 5G, камера: 4 модулі, 50 МП, + 13 МП, + 16 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 188 г
від 13 052 грн.
5G, 6.57 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 800, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, зарядка: fast charge, 4000 мАгод, 184 г
від 9 689 грн.
5G, 6.43 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, Wi-Fi 6, NFC, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 173 г
від 8 999 грн.
5G, 6.4 ", 411 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 720G, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4015 мАгод, 165 г
від 10 500 грн.
6.43 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P95, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 4310 мАгод, 172 г
від 16 017 грн.
5G, 6.4 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1300, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 179 г
5G, 6.55 ", 402 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1200 Max, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 180 г
від 11 700 грн.
5G, 6.43 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 765 5G, камера: 4 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, зарядка: fast charge, 4250 мАгод, 180 г
від 8 402 грн.
6.4 ", 411 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 720G, камера: 4 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, Wi-Fi 6, NFC, зарядка: fast charge, 4310 мАгод, 173 г
АксесуариВсі аксесуари для OPPO Reno7 Lite →
Відеоогляди
Как сбросить пароль Oppo Reno 7 Lite 5g / Как сделать сброс настроек без пароля Oppo Reno 7 Lite 5g
28 червня 20223 634 перегляда
OPPO Reno7 Lite #shorts
30 квітня 2022188 переглядів
Oppo F21 Pro Vs Oppo Reno7 Lite. #Trakontech#
5 квітня 2022165 переглядів
OPPO A96 5G, F21 Pro 5G, Reno 7Z 5G, Reno7 Lite 5G, Reno8 Lite 5G Disassembly and assembly Video
21 січня 2023484 перегляда
Oppo Reno 7 Pubg Lite Testing | Gameplay Of Oppo Reno7 | Graphic Setting Of Oppo Reno7
15 березня 2022361 перегляд
Oppo Reno 7 lite 5g bangla review || ভালো নাকি মন্দ। যাচাই করুন। reno 7 lite price in Bangladesh.
30 червня 2022387 переглядів
Oppo Reno7 Lite - eFootball PES 2022 | Gaming TEST + FPS GRAPH | AMOLED | $400 Device vs GAMES
13 серпня 2022182 перегляда
Oppo Reno 7 Lite 5G - Full review in hindi | price, specification & launch date in India
12 травня 2022849 переглядів
Redmi note 11 pro vs oppo reno7 lite comparison // reno7 lite vs note 11 pro
26 травня 2022612 переглядів
Ε Ε ΕΦΤΑΣΑΝ! OPPO Α96 & OPPO Reno 7 Lite! + GIVEAWAY
8 липня 202273 523 перегляда
xiaomi 12 Lite 5G vs oppo reno 7 Lite 5G
3 квітня 20224 470 переглядів
Oppo Reno 7 Lite | specifications & features & review
4 квітня 2022745 переглядів
Oppo Reno 7 Lite 5G Hands-On Review (Greek)
29 липня 20228 730 переглядів
FullHD 1080p 30fps (selfie camera) - Oppo Reno7 Lite 5G
10 червня 2022247 переглядів
OPPO Reno 7 Lite - Hard Reset First Method
26 вересня 20221 141 перегляд
OPPO Reno7 Lite. Ups...
12 червня 20224 605 переглядів
OPPO Reno7 Lite 5G | Konkretny średniak z designem Premium - Recenzja
14 жовтня 20221 698 переглядів
Recenzja OPPO Reno7 i OPPO Reno7 Lite 5G - Czy warto je kupić?
20 жовтня 20221 855 переглядів
OPPO Reno7 / Reno7 5G / Reno7 Lite 5G - porównanie, Krótka Mobzilla odc. 113
21 вересня 202245 816 переглядів
OPPO Reno7 | Reno7 Lite 5G | Reno7 5G | Zestawienie | Którego wybrać?
24 червня 20226 082 перегляда
OPPO Reno 7 Lite - RECENZJA - Kolorowo i Świecąco - TEST i Opinie - Mobileo [PL]
24 липня 202213 850 переглядів
Tańszy smartfon na droższe czasy | ft. Oppo Reno7 / 7 Lite / 7 5G
8 липня 202237 184 перегляда
OPPO Reno 7 Lite 5G RECENZJA
11 липня 20223 897 переглядів
OPPO Reno 7 Lite 5G PIERWSZE WRAŻENIA
17 червня 20222 614 переглядів
Oppo Reno 7 Lite 5G - czy jest warty swojej ceny?
23 травня 202215 083 перегляда
Oppo Reno 7 LITE 5G | Unboxing
22 травня 20227 244 перегляда
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
5G, 6.43 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, Wi-Fi 6, NFC, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 173 г
від 11 336 грн.
5G, 6.55 ", 402 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 780G 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4250 мАгод, 159 г, ультратонкий
від 11 100 грн.
5G, 6.59 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 7 661 грн.
5G, 6.7 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 12 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 173 г, ультратонкий
від 10 590 грн.
5G, 6.55 ", 402 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP53, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4250 мАгод, 158 г, ультратонкий
від 8 880 грн.
5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 10 340 грн.
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
від 8 933 грн.
5G, 6.43 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 900, камера: 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 173 г
від 7 491 грн.
гарний звук, 5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G 5G, камера: 4 модулі, 64 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 187 г
від 7 999 грн.
5G, 6.49 ", 406 ppi, 90 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 690 5G, камера: 4 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 4300 мАгод, 190 г
від 33 656 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 31 239 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г