Смартфон OPPO Reno8 Pro 256 ГБ / 8 ГБ
Відео 12Фото 22 |
OPPO Reno8 Pro 256 ГБ / 8 ГБ
2022 рікRenoгарний звук120 ГцNFCбез microSDfast chargeпотужна зарядкастереоUSB C 3 fastUFS 3.1Wi-Fi 6ультратонкий
Екран:6.7 ", 2412х1080 (20:9), 394 ppi, 120 Гц
Пам'ять:256 ГБ, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Dimensity 8100-Max
Камера:3 модулі, 50 МП, + 8 МП, макро
Відео:4K, уповільнена зйомка
Акумулятор:4500 мАгод
Вага:183 г
Підсвічування навколо камери (декоративне світло + повідомлення)
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити OPPO Reno8 Pro 256 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 37 →Смартфон Oppo Reno 8 Pro 5G 8/256GB GreenДисплей: 6.62" AMOLED (1080 x 2400) / 397 ppi / Corning Gorilla Glass 5 / Процесор: Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1 (4 nm) Octa-c... щеore 2.4 GHz / Оперативна пам'ять: 8 ГБ / Вбудована пам'ять: 256 ГБ / Камера: потрійний 50 МП (f/1.8) + 8 МП (f/2.2) + 2 МП (f/2.4) / Dual-LED спалах / HDR / Панорама / Фронтальна 32 МП (f/2.4) / Комунікації: USB Type-C 2.0 / Bluetooth 5.2, A2DP, LE, aptX HD / Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct / GPS (GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS) / NFC / Батарея: 4500 мАг / Вага: 188 г / Операційна система: Android 12 / Кількість SIM-карт: 2 / Тип SIM-карти: Nano-SIM / Рік випуску: 2023 Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Поскаржитись | 17 515 грн. |
Oppo OPPO Reno8 Pro 8/256GB Glazed GreenСмартфон 2 SIM екран: 6,7" OLED 2412x1080 вбудована пам'ять: 256 ГБ оперативна пам'ять: 8 ГБ процесор: MediaTek Dimensity 810... ще0-Max ОС: Android 12 акумулятор: 4500 мАг (незнімна) камера: 50 (f/1.8, ширококутна) + 8 (f/2.2, ... колір: зелений NFC: + . Kvshop.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 17 668 грн. |
Смартфон Oppo Reno 8 Pro 5G 8/256GB GreenДисплей: 6.62" AMOLED (1080 x 2400) / 397 ppi / Corning Gorilla Glass 5 / Процессор: Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1 (4 nm) Octa-... щеcore 2.4 GHz / Оперативная память: 8 ГБ / Встроенная память: 256 ГБ / Камера: тройная 50 МП (f/1.8) + 8 МП (f/2.2) + 2 МП (f/2.4) / Dual-LED вспышка / HDR / Панорама / Фронтальная 32 МП (f/2.4) / Коммуникации: USB Type-C 2.0 / Bluetooth 5.2, A2DP, LE, aptX HD / Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct / GPS (GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS) / NFC / Батарея: 4500 мАч / Вес: 188 г / Операционная система: Android 12 / Количество SIM-карт: 2 / Тип SIM-карты: Nano-SIM / Год выпуска: 2023 ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись | 17 202 грн. |
Oppo Reno8 Pro 8/256GB Glazed Black 37775 | 17 899 грн. |
Смартфон Oppo Reno8 Pro 5G 8/256GB Glazed Black | 16 749 грн. |
ще 20 пропозицій
Серія OPPO Reno (топ)Порівняти в таблиці →
від 7 740 грн.
6.43 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 100 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 180 г
від 13 834 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 3 модулі, 64 МП, + 32 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 6, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 185 г
від 13 669 грн.
5G, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 177 г
від 7 699 грн.
6.43 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 64 МП, Wi-Fi 6, NFC, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 175 г
від 16 199 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 32 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4600 мАгод, 185 г
від 16 649 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8100-Max, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 183 г, ультратонкий
від 7 778 грн.
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 10.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 765G, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, зарядка: fast charge, 4000 мАгод, 161 г
від 8 900 грн.
5G, 6.4 ", 411 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 900, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4300 мАгод, 182 г
від 4 680 грн.
6.43 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P95, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 4015 мАгод, 164 г, ультратонкий
від 8 549 грн.
5G, 6.43 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 800U, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 4310 мАгод, 173 г
від 10 049 грн.
5G, 6.43 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, Wi-Fi 6, NFC, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 173 г
від 19 049 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.5 ", 402 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 870 5G, камера: 4 модулі, 50 МП, + 13 МП, + 16 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 188 г
від 13 052 грн.
5G, 6.57 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 800, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, зарядка: fast charge, 4000 мАгод, 184 г
від 9 689 грн.
5G, 6.43 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, Wi-Fi 6, NFC, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 173 г
від 8 999 грн.
5G, 6.4 ", 411 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 720G, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4015 мАгод, 165 г
від 10 500 грн.
6.43 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P95, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 4310 мАгод, 172 г
від 16 017 грн.
5G, 6.4 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1300, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 179 г
5G, 6.55 ", 402 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1200 Max, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 180 г
від 8 402 грн.
6.4 ", 411 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 720G, камера: 4 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, Wi-Fi 6, NFC, зарядка: fast charge, 4310 мАгод, 173 г
від 11 700 грн.
5G, 6.43 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 765 5G, камера: 4 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, зарядка: fast charge, 4250 мАгод, 180 г
Відеоогляди
Тёмная лошадка в мире флагманов Oppo Reno 8 Pro
5 грудня 202249 203 перегляда
ОБЗОР OPPO RENO 8 PRO - SNAPDRAGON 7 GEN 1, AMOLED 120 ГЦ, 80 ВТ SUPERVOOC, 50 МП SONY IMX766, NFC
20 вересня 202248 666 переглядів
OPPO Reno 8 Pro Unboxing - Look at those CURVES
22 липня 20221 292 181 перегляд
Oppo Reno 8 Pro 5G | Unboxing & One Week Review
31 серпня 2022303 008 переглядів
Oppo Reno 8 Pro Vs iPhone 13 Pro Max Camera - And the Winner is...
2 вересня 2022191 407 переглядів
OPPO Reno 8 Pro Unboxing & Impressions - Before You Buy....
31 серпня 2022200 174 перегляда
OPPO Reno 8 Pro After 1 Month: NOT What You'd Expect!
6 вересня 2022142 496 переглядів
OPPO Reno8 Pro 5G Final Take: Good Enough To Be Flagship?
16 серпня 202249 338 переглядів
OPPO Reno 8 Pro - My Fav Android Phone of 2022!
23 листопада 202247 710 переглядів
OPPO Reno8 Pro 5G - Unboxing and Hands-On
7 вересня 2022811 153 перегляда
OPPO Reno 8 Pro Camera Test | ft iPhone 13 vs Samsung S22 Ultra
13 липня 2022134 358 переглядів
Oppo Reno8 Pro 5g vs Samsung Galaxy S22 5g Speed and Camera Comparison
26 липня 202257 427 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 16 299 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8100, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 188 г
від 16 149 грн.
5G, 6.62 ", 398 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 18 249 грн.
флагман, 5G, 6.74 ", 451 ppi, 144 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5240 мАгод, 205 г
від 13 899 грн.
гарний звук, 5G, 6.55 ", 402 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 48 МП, + 50 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 192 г
від 18 899 грн.
гарний звук, 5G, 6.74 ", 451 ppi, 144 Гц, Android 13, 1024 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4600 мАгод, 199 г
від 15 979 грн.
5G, 6.74 ", 451 ppi, 120 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 204 г
від 15 799 грн.
5G, 6.74 ", 451 ppi, 144 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г
від 16 833 грн.
5G, 6.67 ", 526 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 54 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5000 мАгод, 205 г
від 17 450 грн.
5G, 6.7 ", 453 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 210 г
від 15 999 грн.
5G, 6.67 ", 526 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8100, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP53, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5500 мАгод, 201 г
від 13 999 грн.
5G, 6.55 ", 402 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G+ 5G, камера: 2 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP53, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 194 г, без ЗП
від 12 791 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.7 ", 525 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 197 г