Охоронний датчик Optex LX-402
Optex LX-402 охоронний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optex LX-402
Усі ціни 18 →Датчик руху Optex LX-402 | 3 563 грн. |
Датчик руху Optex LX-402 | 3 437 грн. |
Датчик движения Optex LX-402 | 3 149 грн. |
Датчик руху Optex LX-402 | 3 609 грн. |
Optex LX-402 | 2 490 грн. |
ще 13 пропозицій
Додаткові функції і можливості охоронного датчика Optex LX-402:
- Площа детекції: 12x15 м