Рюкзак Optima O96908 16 л
Optima O96908 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optima O96908 16 л
Усі ціни 6 →Рюкзак-сумка ділова 2 в 1 Optima 18.5" унісекс 0.7 кг 16-25 л Фіолетова з | 1 099 грн. |
Рюкзак-сумка ділова 2 в 1 Optima 18.5" унісекс 0.7 кг 16-25 л Сіра з виділ | 1 099 грн. |
Рюкзак-сумка ділова 2 в 1 Optima 18.5" унісекс 0.7 кг 16-25 л Чорна з виді | 1 090 грн. |
Рюкзак-сумка Optima 48x32x15 см 16-25 л чорний (O96908-01) | 1 340 грн. |
Рюкзак-сумка Optima 48x32x15 см 16-25 л бузковий (O96908-03) | 1 352 грн. |
Рюкзак-сумка Optima 48x32x15 см 16-25 л сірий (O96908-02) | 1 352 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →