Циркуляційний насос Optima OP25-60 Auto 5.4 м
Optima OP25-60 Auto 5.4 м
3.7 м5.4 м
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:3480 л/год
Макс. напір:5.4 м
Швидкостей:3 шт
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики OP25-60 Auto
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optima OP25-60 Auto 5.4 м
Усі ціни 21 →Насос циркуляційний енергозберігаючий OPTIMA з мокрим ротором PRIME OP25-6 | 2 872 грн. |
Циркуляционный насос отопления Optima OP25-60 Auto 180 | 2 924 грн. |
Насос циркуляционный энергосберегающий Optima PRIME OP25-60AUTO 180мм + га | 2 916 грн. |
Циркуляційний насос Optima PRIME OP25-60AUTO (171013032282) 171013032282 | 2 872 грн. |
Optima Насос циркуляционный энергосберегающий Optima PRIME OP25-60AUTO 180 | 2 916 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Optima OP25-60 Auto
Ціни на Optima OP25-60 Auto |
---|---|---|---|---|
Optima OP25-40 Auto 3.7 м | від 2 562 грн. | 61 пропозиція | ||
Optima OP25-60 Auto 5.4 м | від 2 767 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →