Корм для кішок Optimeal Beauty Fitness Cat 1.5 kg
Optimeal Beauty Fitness Cat 1.5 kg 1.5 кг4 кг |
|
Основу корму становить морський коктейль з лосося, Атлантичного оселедця, цільних мідій, креветок і криля. Допомагає поліпшити імунітет завдяки бета-глюканам. Запобігає передчасному старінню і покращує процеси регенерації клітин.
Розмір гранул — 12х6 мм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optimeal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optimeal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optimeal Beauty Fitness Cat 1.5 kg
Усі ціни 10 →Беззерновий повнораціонний сухий корм для дорослих котів Optimeal Б'юті Фі | 638 грн. |
Сухий корм для кішок Optimeal Beauty Fitness для стерилізованих/кастровани | 683 грн. |
Optimeal Beauty Fitness Healthy Weight & Joints Cухой беззерновой корм с м | 605 грн. |
Optimeal Сухий корм для кішок Optimeal Beauty Fitness для стерилізованих/к | 683 грн. |
Сухий корм із морепродуктами для підтримання оптимальної ваги дорослих кот | 638 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Optimeal Beauty Fitness Cat
Ціни на Optimeal Beauty Fitness Cat |
---|---|---|---|---|
Optimeal Beauty Fitness Cat 1.5 kg | від 464 грн. | 10 пропозицій | ||
Optimeal Beauty Fitness Cat 4 kg | від 1 385 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →