Корм для кішок Optimeal Extra Taste Veal 4 kg
Фото 5 |
Optimeal Extra Taste Veal 4 kg |
|
Містить комплекс для зміцнення імунітету Immunity Support Mix, корисні трави, ягоди, натуральні антиоксиданти і пребіотики.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optimeal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optimeal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optimeal Extra Taste Veal 4 kg
Усі ціни 13 →Сухий корм для котів Optimeal, телятина, 4 кг (B1840501) | 1 200 грн. |
Сухий корм Optimeal Adult Cats для дорослих кішок зі смаком телятини 4 кг | 1 200 грн. |
Сухой корм Optimeal Adult Cats для взрослых кошек со вкусом телятины 4 кг | 1 200 грн. |
Сухий корм для кішок Optimeal зі смаком телятини 4 кг (4820083906121) 4820 | 1 200 грн. |
Сухой корм для взрослых кошек с высоким содержанием Телятины 4 кг OPTIMEAL | 1 100 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Optimeal Extra Taste Veal
Ціни на Optimeal Extra Taste Veal |
---|---|---|---|---|
Optimeal Extra Taste Veal 200 g | від 81 грн. | 5 пропозицій | ||
Optimeal Extra Taste Veal 300 g | від 81 грн. | 3 пропозиції | ||
Optimeal Extra Taste Veal 700 g | від 211 грн. | 21 пропозиція | ||
Optimeal Extra Taste Veal 1.5 kg | від 359 грн. | 11 пропозицій | ||
Optimeal Extra Taste Veal 4 kg | від 865 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →