Корм для кішок Optimeal Adult Sterilised with Salmon 10 kg
Optimeal Adult Sterilised with Salmon 10 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optimeal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optimeal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optimeal Adult Sterilised with Salmon 10 kg
Усі ціни 9 →Сухий корм Optimeal для стерилізованих кішок та кастрованих котів з лососе | 3 690 грн. |
Сухий корм Optimeal Sterilised cats для стерилізованих кішок з лососем 10 | 3 691 грн. |
Сухой корм Optimeal Sterilised cats для стерилизованных кошек с лососем 10 | 3 691 грн. |
Сухий корм для кішок Optimeal для стерилізованих/кастрованих з лососем 10 | 3 690 грн. |
Optimeal Сухий корм для кішок Optimeal для стерилізованих/кастрованих з ло | 3 690 грн. |
ще 4 пропозиції
Ключевые особенности рациона:
- коллаген и омега-3 жирные кислоты из цельной рыбы способствуют здоровью кожи и блеску шерсти
- аминокислота L-карнитин помогает превращать избыточную жировую массу в энергию
- содержание минеральных веществ в составе способствует здоровью мочевыводящих путей
Модификації Optimeal Adult Sterilised with Salmon
Ціни на Optimeal Adult Sterilised with Salmon |
---|---|---|---|---|
Optimeal Adult Sterilised with Salmon 700 g | від 276 грн. | 8 пропозицій | ||
Optimeal Adult Sterilised with Salmon 1.5 kg | від 530 грн. | 7 пропозицій | ||
Optimeal Adult Sterilised with Salmon 4 kg | від 999 грн. | 12 пропозицій | ||
Optimeal Adult Sterilised with Salmon 10 kg | від 2 890 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →