Корм для кішок Optimeal Extra Taste Veal 200 g
Фото 5 |
Optimeal Extra Taste Veal 200 g |
|
Містить комплекс для зміцнення імунітету Immunity Support Mix, корисні трави, ягоди, натуральні антиоксиданти і пребіотики.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optimeal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optimeal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optimeal Extra Taste Veal 200 g
Сухий корм для дорослих котів Optimeal, з високим вмістом телятини, 0,2 кг | 81 грн. |
Сухий корм для кішок Optimeal Veal з телятиною 200 г (4820215360173) | 85 грн. |
Сухий корм для дорослих кішок Optimeal зі смаком телятини 200 г (482021536 | 113 грн. |
Сухий корм для кішок Optimeal зі смаком телятини 200 г (4820215360173) | 104 грн. |
Модификації Optimeal Extra Taste Veal
Ціни на Optimeal Extra Taste Veal |
---|---|---|---|---|
Optimeal Extra Taste Veal 200 g | від 81 грн. | 4 пропозиції | ||
Optimeal Extra Taste Veal 300 g | від 81 грн. | 3 пропозиції | ||
Optimeal Extra Taste Veal 700 g | від 211 грн. | 16 пропозицій | ||
Optimeal Extra Taste Veal 1.5 kg | від 359 грн. | 9 пропозицій | ||
Optimeal Extra Taste Veal 4 kg | від 865 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →