Звукова карта Orico SKT2-BK (CA911455)
Фото 5 |
Orico SKT2-BK
2021 рікдля ноутбука
Призначення:звичайна
Кількість каналів:2
Інтерфейс:USB
Всі характеристики
Купити Orico SKT2-BK
Усі ціни 19 →Orico SKT2-BK CA911455 | 579 грн. |
Звукова плата Orico SKT2-BK (CA911455) CA911455 | 498 грн. |
Orico Звукова плата Orico SKT2-BK (CA911455) CA911455 | 596 грн. |
Звукова плата Orico SKT2-BK (CA911455) CA911455 | 596 грн. |
ORICO SKT2 CA911455 | 599 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →