Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Orium

Зимова шина Orium Winter 225/60 R17 103V

Фото - Шини Orium Winter 225/60 R17 103V
Відео 13Фото 3
Виберіть розмір шин
Orium Winter 225/60 R17 103V
225/60 R17
103
V
Сезон
зимова
Тип
легкова / SUV
Ширина
225 мм
Профіль
60 %
Посадковий діаметр
17 "
Індекс навантаження
103
Індекс швидкості
V
Спрямованість
спрямований
Симетричність
симетрична
Паливна економічність
C
Зчеплення на мокрій дорозі
C
Рівень шуму
72 дБ
Дата додавання на E-Katalog
вересень 2022
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Orium 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Orium.

Купити Orium Winter 225/60 R17 103V

Усі ціни 24 →

Orium SUV Winter 225/60 R17 103V XL

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 970 грн.

Orium SUV Winter (225/60R17 103V XL)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 256 грн.

Шина Orium Winter SUW 225/60 R17 103V XL

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 851 грн.

Orium Winter (225/60R17 103V)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
4 040 грн.

Зимние шины Orium Suv Winter 225/60 R17 103V XL

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
4 499 грн.
ще 19 пропозицій

Динаміка цін на Orium Winter 225/60 R17 103V

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Про покупку не шкодую
17 січня 2021
Купив гуму тому, що була така ж літня і всі кажуть, що її виробляє піреллі. По снігу та сніговій каші їде і в принципі по льоду теж їде на швидкості близько 120 км. на годину машина плаває на всі боки. У мене повний привід і щоб розуміти як вона веде себе на інші машини я не знаю, але думаю, що буде поводитися гідно
Низька шумність і прохідність низька ціна, але якщо додати гривень 200-300 можна взяти і повноцінну піреллі
Плаває на швидкості, по снігу та льоду дуже погано гальмує
користуюся Orium Winter 195/65 R15 95T менше місяця
Додати відгук

Модификації Orium Winter 225/60 R17 103V

Ціни на Orium Winter 225/60 R17 103V
Orium Winter 225/60 R17 103V від 3 851 грн.24 пропозиції
Відеоогляди