Похідний ніж Outdoor Edge Razor Blaze
Outdoor Edge Razor Blaze |
|
Ніж з можливістю заміни леза.
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Outdoor Edge 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Outdoor Edge.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Outdoor Edge Razor Blaze
Усі ціни 13 →Нож Outdoor Edge Razor Blaze Orange | 2 550 грн. |
Outdoor Edge Razor Blaze (01OE003) Помаранчевий | 2 550 грн. |
Нож охотничий Outdoor Edge Razor Blaze Orange 01OE003 | 2 550 грн. |
Ніж Outdoor Edge Razor Blaze Orange (01OE003) | 2 501 грн. |
Ніж Outdoor Edge Razor Blaze Orange (01OE003) 01OE003 | 2 550 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →