Літня шина Ovation Eco Vision VI-286 HT 225/60 R17 99H
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Ovation Eco Vision VI-286 HT 225/60 R17 99H 225/60 R17 99 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ovation 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ovation.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ovation Eco Vision VI-286 HT 225/60 R17 99H
Усі ціни 6 →Ovation VI-286HT (225/60R17 99H) | 2 912 грн. |
Летние шины Ovation VI-286HT Ecovision 225/60 R17 99H 1000703117 | 2 995 грн. |
Ecovision Ecovision VI-286HT 225/60 R17 99H | 2 943 грн. |
Ecovision VI-286 HT 225/60 R17 99H XL 71329 | 2 609 грн. |
Ovation VI286HT Ecovision (225/60R17 99H) | 2 888 грн. |
Літні шини Ovation VI-286HT Ecovision 225/60 R17 99H | 3 175 грн. |
Модификації Ovation Eco Vision VI-286 HT 225/60 R17 99H
Ціни на Ovation Eco Vision VI-286 HT 225/60 R17 99H |
---|---|---|---|---|
Ovation Eco Vision VI-286 HT 225/60 R17 99H | від 2 609 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →