SSD OWC Aura Pro X2 M.2 OWCS3DAPT4MB02 240 ГБ
OWC OWCS3DAPT4MB02 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OWC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OWC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OWC Aura Pro X2 M.2 OWCS3DAPT4MB02 240 ГБ
SSD накопитель OWC Aura Pro X2 240 GB (OWCS3DAPT4MB02) | 6 849 грн. |
OWC Aura Pro X2 240GB (OWCS3DAPT4MB02) | 6 360 грн. |
SSD накопичувач OWC Aura Pro X2 240 GB (OWCS3DAPT4MB02) | 6 843 грн. |
Модификації OWC Aura Pro X2 M.2 OWCS3DAPT4MB02
Ціни на OWC Aura Pro X2 M.2 OWCS3DAPT4MB02 |
---|---|---|---|---|
OWC Aura Pro X2 M.2 OWCS3DAPT4MB02 240 ГБ | від 6 360 грн. | 3 пропозиції | ||
OWC Aura Pro X2 M.2 OWCS3DAPT4MB05 480 ГБ | від 7 323 грн. | 2 пропозиції | ||
OWC Aura Pro X2 M.2 OWCS3DAPT4MB10 1 ТБ | від 7 603 грн. | 9 пропозицій | ||
OWC Aura Pro X2 M.2 OWCS3DAPT4MA20K 2 ТБ | від 31 710 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →