Об'єктив Panasonic 16-35mm f/4.0 S Pro
Відео 21Фото 25 |
Panasonic 16-35mm f/4.0 S Pro |
|
Все пізнається в порівнянні: змінна оптика для фотоапаратів від сторонніх виробниківОбьективы від альтернативних брендів: гроші на вітер або приріст в якості зображення?
Маркування об'єктивів Panasonic і OlympusРозбираємося в позначеннях на борту оптики, сумісної з фотокамерами формату Micro 4/3
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Panasonic 16-35mm f/4.0 S Pro
Усі ціни 6 →Panasonic 16-35mm f/4.0 S Pro | 64 944 грн. |
Об'єктив Panasonic 16-35mm f/4.0 S Pro | 62 453 грн. |
Panasonic Lumix S PRO 16-35mm f/4 | 53 760 грн. |
Об'єктив Panasonic S-R1635E 16-35mm f/4.0 S PRO | 48 667 грн. |
Panasonic Lumix S PRO 16-35mm f/4 | 61 160 грн. |
Об'єктив Panasonic Lumix S PRO 16-35mm f/4 | 52 480 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →