Об'єктив Panasonic 24mm f/1.8 Lumix S
Відео 1Фото 6 |
Panasonic 24mm f/1.8 Lumix S |
|
Все пізнається в порівнянні: змінна оптика для фотоапаратів від сторонніх виробниківОбьективы від альтернативних брендів: гроші на вітер або приріст в якості зображення?
Маркування об'єктивів Panasonic і OlympusРозбираємося в позначеннях на борту оптики, сумісної з фотокамерами формату Micro 4/3
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Panasonic 24mm f/1.8 Lumix S
Усі ціни 8 →Объектив Panasonic Lumix S 24 mm f/1.8 (S-S24E) | 29 999 грн. |
Об'єктив Panasonic Lumix S 24 мм f/1.8 (S-S24E) S-S24E | 29 999 грн. |
PANASONIC Lumix S 24 mm f/1.8 (S-S24E) | 29 999 грн. |
Об'єктив Panasonic Lumix S 24mm F1.8 | 36 572 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →