Зарядка для акумуляторної батарейки Panasonic Basic Charger + Eneloop 4xAAA 800 mAh (K-KJ51MCD04E)
Фото 4 |
Panasonic Basic Charger + Eneloop 4xAAA 800 mAh ЗП + 4xAA 1900 mAhЗП + 4xAAA 800 mAh |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Panasonic Basic Charger + Eneloop 4xAAA 800 mAh
Усі ціни 15 →Panasonic Panasonic Basic Charger New + Eneloop 4AAA 800 mAh NI-MH (K-KJ51 | 899 грн. |
Panasonic Basic Charger BQ-CC51 + Eneloop 4xAAA 800 mAh plastic free pack | 899 грн. |
Зарядний пристрій Panasonic Eneloop Basic Charger New BQ-CC51E+4xAAA 800mA | 1 164 грн. |
Зарядное устройство для Basic Charger New + Eneloop 4AAA 800 mAh NI-MH K-K | 899 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Panasonic Basic Charger + Eneloop 4xAAA 800 mAh
Ціни на Panasonic Basic Charger + Eneloop 4xAAA 800 mAh |
---|---|---|---|---|
Panasonic Basic Charger + Eneloop 4xAA 1900 mAh | від 1 803 грн. | 1 пропозиція | ||
Panasonic Basic Charger + Eneloop 4xAAA 800 mAh | від 847 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →