Зарядка для акумуляторної батарейки Panasonic Basic USB Charger
Відео 1Фото 4 |
Panasonic Basic USB Charger |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Купити Panasonic Basic USB Charger
Усі ціни 21 →Panasonic Basic Usb Charger (BQ-CC61) | 701 грн. |
Panasonic Basic Usb Charger (BQ-CC61) | 701 грн. |
Panasonic Panasonic Basic USB Charger (BQ-CC61USB) | 699 грн. |
Зарядний пристрій Panasonic Basic USB Charger, для АА/ААА акумуляторів (BQ | 699 грн. |
Зарядний пристрій PANASONIC Basic USB Charger, для АА/ААА акумуляторів (BQ | 699 грн. |
Брав для 4 ааа батарейок, заряджаю по 2 і міняю. Заряджає не дуже швидко але якщо ставити на ніч, то вранці вже заряджені, також коли акумулятори заряджені пристрій автоматично відключається. Автоматичне вимикання, ціна. Заряджати можна лише по 2 або 4. Timker An: користуюся Panasonic Basic USB Charger більше року |
Panasonic Basic USB Charger - проста і невибаглива зарядка без усіляких надмірностей, заточена під роботу з батареями Ni-Cd і Ni-Mh, що перезаряджаються.
Попарна зарядка
Модель зібрана в корпусі білого кольору із міцного пластику. У її конструкції передбачається чотири зарядні слоти під елементи живлення «мізинчикового» та «пальчикового» форматів. Батарейки у пристрої можна заряджати лише попарно, до того ж пари обов'язково повинні бути складені з акумуляторів одного типорозміру.
Малі зарядні струми
Батарейки АА-розміру заряджаються у пристрої силою струму до 200 мА, елементи живлення ААА – до 80 мА. Мінімальні показники зарядних струмів виступають запорукою тривалого життєвого циклу акумуляторів. Ось тільки час заряджання користувачеві необхідно засікати самостійно. Для моделей АА ємністю близько 1000 мАгод воно становить близько 5 годин, 2000 мАгод - до 10 годин. Мініпальчікові акумулятори заряджаються довше: 8-10 годин залежно від ємності.
Живлення від USB
Про статус роботи зарядного пристрою інформують два зелені індикатори, які повинні безперервно світитися. Через 10 годин безперервної роботи Panasonic Basic USB Charger автоматично вимикається. Живиться зарядка через гніздо microUSB від будь-якого порту USB. Заряджати акумулятори у пристрої можна навіть від повербанку. Цим модель вигідно відрізняється від найближчого родича - Panasonic Eneloop Basic BQ-CC51E із вбудованою в корпус вилкою для включення в розетку.
- Таймер відключення на 10 годин