Зарядка для акумуляторної батарейки Liitokala Lii-D4
Фото 6 |
Liitokala Lii-D4 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liitokala 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liitokala.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liitokala Lii-D4
Усі ціни 13 →Зарядное устройство Liitokala Lii-D4 | 698 грн. |
LiitoKala Lii-D4 | 699 грн. |
Зарядний пристрій универсальний Liitokala Lii-D4 1.2V Ni-MH, Ni-Cd/3.7V Li | 699 грн. |
Зарядний пристрій LiitoKala Lii-D4, 4x26650/18650/21700/18500/26700/16340/ | 829 грн. |
Зарядний пристрій LiitoKala Lii-D4 4-х канальний | 1 054 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →