Подовжувач Panasonic X-tendia WLTB0455-2GR
Panasonic X-tendia WLTB0455-2GR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Panasonic X-tendia WLTB0455-2GR
Усі ціни 14 →Подовжувач Panasonic X-tendia із заземленням 5 гн. 5 м, з захистними шторк | 673 грн. |
Сетевой удлинитель Panasonic X-tendia с заземлением 5 розеток, 5м (WLTB045 | 601 грн. |
Мережевий подовжувач Panasonic X-tendia із заземленням 5 розеток, 5м (WLTB | 672 грн. |
Panasonic X-tendia 5 розеток 5м (WLTB04552GR-UA) WLTB04552GR-UA | 672 грн. |
Panasonic Мережевий подовжувач Panasonic X-tendia із заземленням 5 розеток | 672 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Panasonic X-tendia WLTB0455-2GR
Ціни на Panasonic X-tendia WLTB0455-2GR |
---|---|---|---|---|
Panasonic X-tendia WLTB0452-2GR | від 464 грн. | 6 пропозицій | ||
Panasonic X-tendia WLTB0453-2GR | від 435 грн. | 15 пропозицій | ||
Panasonic X-tendia WLTB0455-2GR | від 552 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →