Подовжувач Panasonic X-tendia WLTA04332GR-UA
Panasonic X-tendia WLTA04332GR-UA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Panasonic X-tendia WLTA04332GR-UA
Усі ціни 8 →Panasonic X-tendia 3 розетки 16А 3м з вимикачем White (WLTA04332GR-UA) | 462 грн. |
Удлинитель Panasonic X-tendia с заземлением 3 гнезда, 3 м, с защитными што | 534 грн. |
Подовжувач Panasonic X-Tendia White, 3 розетки, 3м (WLTA04332GR-UA) | 579 грн. |
Panasonic WLTA04332GR-UA | 461 грн. |
Panasonic X-Tendia WLTA04332GR-UA Gray 3 розетки, 3м 24188 | 449 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →