Подовжувач Panasonic X-tendia WLTB0245-2GR
Panasonic X-tendia WLTB0245-2GR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Panasonic X-tendia WLTB0245-2GR
Усі ціни 16 →Сетевой удлинитель Panasonic X-tendia 4 розетки, 5м (WLTB02452GR-UA) WLTB0 | 480 грн. |
Подовжувач Panasonic X-tendia 4 гнізда, 5 м (WLTB02452GR-UA) | 329 грн. |
Мережевий подовжувач Panasonic X-tendia 4 розетки, 5м (WLTB02452GR-UA) WLT | 369 грн. |
Panasonic X-tendia 4 розетки 5м (WLTB02452GR-UA) WLTB02452GR-UA | 369 грн. |
Panasonic WLTB02452GR-UA | 384 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Panasonic X-tendia WLTB0245-2GR
Ціни на Panasonic X-tendia WLTB0245-2GR |
---|---|---|---|---|
Panasonic X-tendia WLTB0242-2GR | від 219 грн. | 15 пропозицій | ||
Panasonic X-tendia WLTB0243-2GR | від 229 грн. | 14 пропозицій | ||
Panasonic X-tendia WLTB0245-2GR | від 329 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →